Par Ruukki

Mūsu misija

Sadarbība ar investoriem un attīstītājiem, kuri tiecas pēc augstākiem standartiem un inovācijām.
Palīdzēt projektētājiem un būvniekiem piepildīt viņu sapņus.
Atbalsts profesionāļiem, kuri realizē projektus dzīvē.

Visas nākotnes vīzijas jau šodien.

Savā tieksmē pēc augstākiem standartiem mūsu klienti cenšas būvēt tehnoloģiski aprīkotas un atbilstoši normatīvajiem aktiem labiekārtotas ēkas un mājas, kas kalpos arī nākotnē.

Pateicoties uzticīgiem partneriem un laika gaitā pārbaudītām praksēm, mēs nodrošinām uzlabotas tehnoloģijas, kas mūsu klientiem palīdz realizēt sapņus, būvējot vai renovējot mājas. It visiem mūsu produktiem mēs garantējam maksimāli ilgu darbmūžu.

Mēs piedāvājam

Privātpersonām, klientiem un profesionāliem jumiķiem piedāvājam plaša klāsta jumtu segumus un to aprīkojumu. Visi produkti ir pieejami pie mūsu partneriem un dīleriem visā Latvijā un Ruukki Express veikalos. Jumtus un jumtu produktus izgatavo 10 rūpnīcās Somijā, Zviedrijā, Igaunijā, Polijā, Krievijā, Ukrainā un Rumānijā.

Būvniecības profesionāļiem: investoriem, attīstītājiem un projektētājiem, plašā klāstā piedāvājam  ilgtspējīgus produktus un pakalpojumus, piemēram, konstrukciju karkasus, daudzslāņu paneļus un fasādes apšuvumus, tostarp projektēšanas rīkus, pielāgotus risinājumus, uzlabotu dizainu un izcilu projektu vadību. Korporatīvajiem klientiem paredzētos celtniecības produktus izgatavo 10 rūpnīcās Somijā, Zviedrijā, Igaunijā, Lietuvā, Polijā un Krievijā.

 

Uzņēmums Ruukki Construction nodarbina aptuveni 3300 darbinieku un ražo produktus 20 Eiropas rūpnīcās. Salīdzināmie pārdošanas neto ieņēmumi 2014. gadā bija 6,217 miljardi Zviedrijas kronu (aptuveni 667 miljoni eiro).

Uzņēmums Ruukki Construction ir SSAB struktūrvienība. SSAB ir Ziemeļeiropas valstu un ASV tērauda ražošanas un tirdzniecības uzņēmums, kas darbojas vairāk nekā 50 valstīs. Uzņēmuma akcijas ir pieejamas NASDAQ OMX indeksā Stokholmā un Helsinkos.